Este plugin no se ha probado con las últimas 3 versiones mayores de WordPress. Puede que ya no tenga soporte ni lo mantenga nadie, o puede que tenga problemas de compatibilidad cuando se usa con las versiones más recientes de WordPress.

KargomKolay Express Shipping

Descripción

WORDPRESS WOOCOMMERCE KARGO EKLENTİSİ [YURT DIŞI KARGO MODÜLÜ]

KargomKolay Woocommerce kargo eklentisi ile yurtdışı kargo gönderimleri kolaylaşıyor. E-ticaret yapan siteler, woocommerce mağazalarına KargomKolay eklentisini yüklemesi ile 219+ ülkeye otomatik ve anında kargo fiyatı hesaplayıp, müşterilerindem kargo bedelini de sipariş esnasında alabiliyorlar.

KARGOMKOLAY WOOCOMMERCE ÜCRETSİZ YURTDIŞI KARGO EKLENTİSİ

KargomKolay, 2014 yılından bu yana yurtdışı hızlı kargo alanında hizmet veren Türkiye’nin lider express kargo hizmetidir. Tüm taşımalarını DHL, TNT, Fedex ve UPS ile gerçekleştirirken, KargomKolay Müşteri Paneli, IOS ve Android için KargomKolay Kargo Takip uygulamaları, çağrı merkezi ve tüm Türkiye’de toplama/dağıtım yapabilme kabiliyeti ile hizmet vermektedir. WordPress kullanıcıları için ise, bu eklenti ile uluslararası kargo maliyetlerini sipariş esnasında ziyaretçilerine gösterip, yurtdışı kargo ödemelerini sipariş anında tahsil etmenizi saplamaktadır.

WORDPRESS YURTDIŞI KARGO ENTEGRASYONU

WordPress kargo entegrasyonu sağlayan bu sistemle, işletmeciler ciddi avantajlar elde etmektedir. KargomKolay Müşteri Paneli’nde oluşturulan kargo etiketleri ile gönderi takipleri sağlanmakta, woocommerce sipariş ekranında, müşteriye kargo takip numarası not olarak verilebilmektedir. Kargoya verilen siparişin durumu “kargoya verildi” olarak işaretlenir ve müşteriye bildirimi yapılır. Ayrıca kargo teslim edildiği zaman sipariş durumu “tamamlandı” olarak değiştirilir.
Sistem ile müşterilere kargo takip bağlantısı gönderilebilir. Müşteriler bu bağlantı ile kargo takip yapabilirler.

SİPARİŞ TAKİP İŞLEMİNİ NASIL YAPACAĞIM?

KargomKolay Müşteri Paneli ile sipariş takip işlemi yapmak kolay bir işlem haline geliyor.
KargomKolay WordPress Woocommerce yurtdışı kargo eklentisi ile, 219+ ülkeye kargo ücreti, sepette otomatik olarak hesaplanır. Sipariş ile birlikte kargo ücreti de alındıktan sonra, KargomKolay Müşteri Paneli’ne giriş yapılır ve sipariş bilgileri aktarılır. Oluşturulan kargo etiketi ile ücretsiz bir şekilde KargomKolay depolarına gelen kargoların yurtdışı çıkış evrakları hazırlanır ve aynı gün yurtdışı çıkışı gerçekleşir. Yine KargomKolay Müşteri Paneli’nde oluşan kargo takip numarası ile, DHL, TNT, UPS veya FEDEX ile tüm dünyada anlık ve online olarak argo takibi gerçekleşir.

HİZMET VERİLEN FİRMALAR

Woocommerce kargo eklentisi ile KargomKolay, servisini verdiği DHL Kargo, UPS Kargo, TNT Kargo ve Fedex Kargo fiyatlarını sistemi kullananlara anında verdiği gibi, bu şirketler için kargo takibinin de gerçekleştirilmesini sağlar.

Sistemin çalışma prensibi ve sağladığı avantajlar ise şöyle:

* Her müşterinin bir “Müşteri Anahtarı” üretiliyor. Müşteriler bu anahtar ile KargomKolay API’sine bağlanıyor ve işlemini gerekleştiriyor. Örneğin Almanya’ya  göndereceği kargo için işlem yapılıyor. 
* Hiçbir yazılım bilgisi gerektirmiyor.
* Kurulum 3 saniye sürüyor.
* WordPress’de her tema ile çalışabiliyor.
* Her dilde kullanılabiliyor.
* Woocommerce mağazalarındaki ürün ağırlık ve ölçü birimine göre otomatik fiyatlamalar yapılıyor.
* Mağazalarındaki para birimine göre otomatik olarak o para biriminde fiyatlar geliyor.
* Otomatik olarak desi hesabı ve ağırlık hesabı yapılıyor.
* Sepette bulunan bir tek ürün için değil, sepetteki tüm ürünler için tek bir kargo rakamı çıkarılabiliyor.
* Paketleme katsayısı ile kolileme sonrasında oluşabilecek ekstra giderleri baştan öngörebiliyorlar.
* En önemlisi, 219+ ülkeye otomatik ve anında kargo fiyatını hesaplatıp, müşterilerinden kargo bedelini sipariş esnasında alabiliyorlar.

Instalación

  1. Plugin dosyasının içindekileri /wp-content/plugins/kargomkolay klasörü altına atın veya WordPress plugin yükleme sayfasından direk yükleyin.
  2. Plugini yüklenen pluginler listesinden aktifleştirin.
  3. Woocommerce gönderi ayarlarından KargomKolay plugin ayarları altında, müşteri anahtarınızı girin.
  4. KargomKolay bir gönderim şekli olarak ekleyin.

Reseñas

No hay reseñas para este plugin.

Colaboradores y desarrolladores

«KargomKolay Express Shipping» es un software de código abierto. Las siguientes personas han colaborado con este plugin.

Colaboradores

Traduce «KargomKolay Express Shipping» a tu idioma.

¿Interesado en el desarrollo?

Revisa el código , echa un vistazo al repositorio SVN o suscríbete al registro de desarrollo por RSS.