Este plugin no se ha probado con las últimas 3 versiones mayores de WordPress. Puede que ya no tenga soporte ni lo mantenga nadie, o puede que tenga problemas de compatibilidad cuando se usa con las versiones más recientes de WordPress.

WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi

Descripción

Mobil seo’nun önem kazandığı bu zamanlarda, sitelerimize mobilden cihazlardan erişim artmış durumda. Bu durumda ziyaretçileriniz ile daha hızlı iletişim kurmak için bu eklentiyi geliştirdik. Sadece mobil cihazlardan erişim yapıldığında görülen telefon ve whatsapp butonları sayesinde ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürün. Eklenti ile ilgili destek almak için bu sayfayı kullanabilirsiniz

Eklenti Videosu

Murat Bütün

WordPress ve WooCommerce ile ilgili kısa kodlar güncel yazılar için blog sayfamı takip edebilirsiniz.

Capturas

Instalación

Eklentiyi indirip /wp-content/plugins dizinine atın. WordPress eklentiler ekranından aktif edin. İletişim bilgilerinizi girmek için Eklentiler > Mobil İletişim sayfasına tıklayın. Eklenti kurulumu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

FAQ

Destek

Eklenti ile ilgili destek almak için tıklayınız. Eklentiyi geliştirmek veya kişiselleştirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp Butonları Dışında Ekleme Yapabilir miyim?

Telefon ve whatsapp dışında bir buton ekleme isterseniz benimle iletişime geçin bir sonraki sürümde eklemeyi yapalım.

Reseñas

10 de septiembre de 2017
Eklenti ile ilgili geliştirilmesini istediğiniz yerleri bu başlık altında yazabilirsiniz.
Leer todas las 2 reseñas

Colaboradores y desarrolladores

«WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi» es un software de código abierto. Las siguientes personas han colaborado con este plugin.

Colaboradores

Registro de cambios

1.0

  • Eklenti wordpress.org’a Merhaba Dedi